Genel Müdür Mesajı

GENEL MÜDÜR MESAJI

Ahmet KOÇ

Genel Müdür(Ynt.krl.Bşk.Yrd.)

Şirket ölçeğinde ve faaliyet gösterdiği tarımsal evrende nispeten kısa bir süre içinde olağanüstü fenomenler yaşadık. Hammaddelerdeki pazar patlamaları, büyük düzenleyici değişiklikler, şirketin temel direklerinin oluşumu, COVID 19 ve tabii ki Ar-Ge’mizin yenilikleri.Orijinal planlar yeniden şekillendirildi, ancak yönetişim rotası korundu.Şu anda bu iletimin idari olarak sonuçlandırılması aşamasındayız.Yurt içinden ve Rusya ,Afrika, Doğu Avrupa, Arap yarımadasından misafirler ağırlıyoruz.

Verim’ in başlangıcından beri nerdeyse  Tarım teknoloji şirketine hızlı bir şekilde evrildik.İnovasyonla ilgili sevdiğim şey, büyük veya küçük inovasyonların olmaması; her zaman hareket, gelişme olmasıdır. Aynı zamanda pedagoji ve desteğe de ihtiyaç vardır. İnovasyon laboratuvarda durmaz, anlatılması gerekir; değişim, bilgili kullanıcıların anlayışını gerektirir.

Tarım sektörü için harika ürünler geliştiriyoruz ve çok sıkı çalışıyoruz. Satış departmanı, distribütöre, kullanıcıya, tüketiciye ve çevreye saygılı, etik bir satış politikası uygulamaktadır.  bölgesel çalışanlarımız, doğru ürünün doğru zamanda kontrollü uygulanmasını tavsiye etmektedir. Bu “Uzman Tavrı” her ay her O bölge uzmanımız  tarafından en az bir özel iş eğitimi ile pekiştirilir.

          “ Ürün grupları düzenleme ve Ar-Ge, şirketi uzun süredir yönlendiren ana motif oldu,Bu hayati ritmi, günlük eylemlerimize ve ayrıca uzun vadeli vizyonumuza rehberlik eden temel değerler etrafında tutmak istiyoruz. Sürdürülebilir – Zorlu – Yenilikçi – Etik.

Bugün, bu organizasyonun şubelerinin operasyonel ortakları, şirket yetkilileri ve garantörlerinin bir araya getirilmiş gücü, geçişte iyi bir istikrar sağlıyor.Verimliliğimizi yakında günlük olarak ve büyük toplantılarda ölçüyor olacağız.

Yönetim kurulu adına tüm çalışanlarımıza,müşterilerimize Teşekkürlerimi sunuyorum.