Bayi Başvuru Formu

Değerli Üreticilerimiz ve Bayilerimiz,

VERİM Gübre, Merkezi İstanbul da olmak üzere, Ülkemizin 7 bölgesinde müdürlüğü bulunan (Tekirdağ, Samsun, İzmir, İskenderun, Kocaeli, Bursa) illerinde size hizmet vermektedir. Ürettiği ürünleri, en kısa zamanda yine kendi grup lojistik şirketleri sayesinde en kısa sürede size ulaştırmaktadır. Klasik gübrelerin yanı sıra son yıllarda hızla artan damla sulama, yağmurlama sulama sistemi ve yapraktan gübrelemeye uygun makro ve mikro besin elementli gübreleri de, en ekonomik şekilde sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Tarımda amaç, birim alandan alınan ürün miktarını arttırmak ve ürün kalitesini yükseltmektir. Bunun için bölgenize uygun sertifikalı tohum ve fidan kullanımı, iyi bir toprak işlemesi, hastalık ve zararlılarla mücadele ve sulama kadar önemli bir başka unsur da “Doğru ve Dengeli Gübre Kullanımı” dır. Dünyada ve ülkemizde yapılan bilimsel çalışmalar, yapılacak toprak analizine uygun doğru gübrenin seçilmesi ve doğru bir şekilde kullanılmasıyla,  VERİM gübrede-verimde en az %50 – %60 artış sağlanabildiğini göstermektedir.
Modern tarım tekniklerinin yanında doğru ve dengeli gübre kullanımı, hızla artan nüfusumuzun gıda ihtiyacını karşılamak bakımından da büyük önem taşımaktadır. VERİM Gübre olarak, 4 yılı aşkın süredir sizlere tarımsal üretimde destek olmakta ve sunduğumuz mineral gübrelerle ürünlerinizin verim ve kalitesini artırmaktayız. Bilinçli tarımın geliştirilmesi yönünde çaba sarf etmeyi de, ülkemize, ülkemiz çiftçisine hizmet etmeyi ilke edindik, sorumluluklarımızın bir parçası olarak gördük.

Pandeminin biran önce bitmesi temennisiyle, ürününüzün bol, kazancınızın bereketli olmasını dileriz.

    Bayilik Başvuru Formu