İnsan Kaynakları

Ticari büyüme sürdürülebilirliğinin temelini insan kaynağını olarak benimseyen VERİM GÜBRE, insan kaynakları politikası gereğince çalışanlarının motivasyonunu en üst düzeyde tutmayı birincil ilkesi olarak benimsemiştir.

VERİM GÜBRE olarak, çalışma arkadaşlarımızı seçerken aralarında köken, din, cinsiyet, dil veya siyasi ayrım gözetmemekteyiz. Motivasyonu yüksek, takım çalışmalarında verimliliği arttıracak, yeniliklere açık, çözüm odaklı, iletişim becerisi yüksek insanlar bulmayı hedefleriz. Değerlendirmelerimizde objektif bakış açımızı ve kurum hedeflerimizi rehber ediniriz.

Herkesin eşit haklara sahip olduğunu ve iş arkadaşlarımızı ilgilendirecek olan kararları almadan önce çalışanlarımızla fikir alışverişinde bulunmayı önemseriz.

Çalışanlarımızı tüm kariyer hedefleri için teşvik ederken, gereken tüm psikolojik ve sosyal ortamları hazırlarız. Bu doğrultuda çalışanlarımızın göstereceği tüm çabayı destekler ve ödüllendiririz.

Şirket hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanlarımızla birlikte sürdürebilir tarımın geleceği için topraklarımıza katkıda bulunmak için çalışırız.

İş başvurularınızı özgeçmişinizle birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz.