Hakkımızda

     Verim Gübre, 2017 yılında organik ve kompost kaynaklı organomineral sıvı ve katı gübre üretim çalışmalarıyla araştırma (know-how) ve geliştirme başlamıştır. Organik sertifikalı ürünlerini çeşitlendirme çalışmaları devam etmektedir. En modern tesislerde yıllık 120.000 ton katı ve 30.000 ton sıvı gübre üretimi planlamaktadır.

Üretimi yapmakta olduğumuz katı granül gübreler tarımsal mekanizasyona uygun şekilde üretilmektedir. Gübrelerimiz, bitkilerin ihtiyaç duyduğu organik madde ve bitki besinlerini bir arada bulundurmaktadır.

Ülkemiz fazlasıyla bulunan ve değerlendirilmediği için çevre kirliliği yaratan atıkları (bitkisel ve hayvansal atıklar) en modern teknolojilerle üretim tesislerimizde işlemekteyiz. Bu sayede organik, organomineral sıvı ve katı (granül) gübreleri mükemmel kalitede hammaddeyle üreten katma değer yaratmak ve dışa bağımlılığımızı azaltmayı hedeflemekteyiz. Toprağın kalbi olan organik maddeyi arttırarak toprak sağlığını ve bitkilerin en uygun şekilde yetişmesini, buna ilaveten kalite ve verimi arttırarak çiftçinin üretim maliyetlerini azaltıp, gelirini arttırmaya gaye edindik.

Bu topraklar üzerinde yetişen bitkilerin kök, gövde, dal ve yaprakların mükemmel gelişi sonucu, elde edilen ürünlerle beslenen tüm canlıların ve gelecek nesillerin sağlıklı olması önceliğimizdir.

Dünya Çapında Bir Marka Olmakta Kararlıyız!

  • Organomineraller
  • Kimyasal Granürler
  • Sıvı gübreler
  • Organik, Sıvı-Toz gübreler