Verim Gübre Tarıma Değer Katan Ürünleriyle İzmir Tarım Fuarı’nda Yerini Aldı

Verim Gübre Tarıma Değer Katan Ürünleriyle İzmir Tarım Fuarı’nda Yerini Aldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye’nin en büyük tarım organizasyonu Agroexpo 18. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 1-5 Şubat tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşmiştir. Beş gün süren fuara; Kamu görevlileri, akademisyenler, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, ithalatçı firmalar, ihracatçı firmalar, yerel tedarikçiler, distribütörler, bayiler, üretici örgütleri ve çiftçiler katılım sağlamışlardır. Fuara, yabancı ülkelerden de yoğun bir şekilde katılımcı ve ziyaretçi akını yaşanmıştır. Katılımcı firmalar açısından hem tanıtım hem de ticari ilişkiler yönüyle son derece verimli bir fuar gerçekleşmiştir.

Verim Gübre Standına Büyük İlgi

Verim Gübre Anonim Şirketi, söz konusu organizasyona Genel Müdür, Satış Pazarlama, İş geliştirme, Tedarik Zinciri, Lojistik, Bilgi İşlem, Kurumsal İletişim ve Medya Yönetimi gibi farklı birimlerin yöneticileriyle katılım sağlamıştır. Güçlü bir yönetim ve ekip ruhuyla her kesimden çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan Verim Gübre, adeta fuarın ilgi odağı olmuştur. Standımıza, her katmandan, her platformdan müşterilerimiz, paydaşlarımız ve işbirlikçilerimiz gelmişler, farklı iş modelleri, farklı önerilerle fikirlerini beyan etmişler ve bizden taleplerini dile getirmişlerdir.

Ziyaretçilerimize, ürünlerimiz hakkında genel bilgiler, satış ve pazarlama stratejimiz, fiyat politikamız, vade ve ödeme seçeneklerimiz, tedarik yönetimimiz, lojistik imkanlarımız, Ar-Ge çalışmalarımız, satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimiz gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Paydaşlarımızın görüşmeler esnasında merak ettiği ve bizlere soru yönelttiği konularda, gerekli açıklamalar samimiyetle yapılmış ve müşterilerimiz aydınlatılmıştır. Muazzam bir yoğunluk ve ilgiyle ziyaretçi akınına uğrayan standımıza, çok farklı ülkelerden çok farklı ticari partnerlerimiz gelmişlerdir. Bahsi geçen organizasyonda, hem ihracata dönük hem de iç pazara dönük olarak güzel iş birliklerinin sinyalleri ortaya çıkmıştır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir